PORTAKAL ATIŞALIM OYUNU

Kullanım Şartları ve Kurallar

 1. Oyuna katılmak suretiyle hüküm, kural ve koşullara tabi olduğunuzu ve her yönüyle kurallara uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.

 2. Yarışmayı geçerli ve yasal olarak kazanmak için kurallara ve koşullara mutlak surette uymalısınız.

 3. Oyunumuzda 17+ yaş sınırı vardır. Kanuna göre reşit olma yaşına ulaşmayan kişiler yarışmaya katılmak için yasal velilerinden izin almalıdır.

 4. Apple firması bu oyuna sponsor değildir. Ayrıca yarışma veya ödül çekilişleriyle hiçbir ilgisi yoktur.

 5. Oyun yazılımını, oyun düzenlemesini , oyun formatını ve/veya benzer güvenlik kuralları ve yazılımını ihlal etmek, ihlal etmeye teşebbüs etmek veya kurallara uymamak ve/veya benzer şeyler yapmak ve/veya benzer şeyler yapmaya teşebbüs etmek yarışmada diskalifiye olunmasına neden olur.

 6. Katılımcılar yarışma boyunca kendi yarışma süreçlerinin takip edileceğinin bilgi ve bilincinde olduklarını yarışmaya katılmakla beyan etmiş olurlar.

 7. Oyun süresince oyunda kullanılan tüm parametreler şifrelenmekte ve sunucu tarafından parametreler sürekli olarak kontrol edilmektedir. Oyunla ilgili tarayıcı vb. üzerinden dışarıdan edilen müdahale sonucu illegal bir aktivite tespit edildiğinde, kazandığınız puan geçersiz olarak sayılacaktır.

 8. Güzelyurt Belediyesi’nin yarışma süreci ile ilgili hiçbir sorumluluğu yoktur. Katılımcılar yarışma süreçleri ile ilgili olarak her türlü sorumluluğun oyunu derleyen, denetleyen, kontrol eden ve/veya benzer sorumlulukları taşıyan oyunu yayınlayan şirkete ait olduğunu kabul eder.

 9. Sitemizin ya da sitedeki bilgilerin vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplerle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Şirketimiz sorumlu değildir. Şirketimiz, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Şirketimizin internet sitesine girilmesi ile üyelerin, kendisine ait olmayan IP adresi, elektronik posta adresi, ismi gibi kişisel bilgileri kullanması halinde bundan dolayı doğabilecek hiçbir hukuki ve cezai yükümlülüğü yoktur.

 10. Yarışmacı kendisine haksız avantaj sağlayacak şekilde elektronik ortamda yapacağı ve/veya yapmaya teşebbüs edeceği müdahaleler sonrası otomatikman diskalifiye edilecek ve almış olduğu puanlar sistem tarafından sıfırlanacaktır.

 11. Elektronik ortamda oyuna kötü amaçlı olarak müdahale eden ve/veya etmeye çalışan kişi vereceği zarardan sorumlu tutulacaktır.

 12. Sponsor ve/veya organizatör ve/veya oyunu tasarlayan ve/veya oyunla ilgili sorumlu olan gerçek ve/veya tüzel kişi , yarışmayı bir bütün olarak ve/veya kısmen iptal edebilir ve/veya değiştirebilir ve/veya askıya alabilir ve/veya bu haklarını saklı tutar.

 13. Güzelyurt Belediyesi ve/veya Oyunla ilgili sorumlu olan gerçek ve/veya tüzel kişi üyelik formlarından topladığı bilgileri, sözkonusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

 14. İllegal davranışından dolayı ve/veya oyun hükümlerine uymadan ve dıştan müdahale ile kendisine haksız avantaj elde eden kişi Yarışmacı olma hakkını kaybeder ve bu hakkı kaybettiğinden dolayı herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

 15. Kullanıcının oyuna girdiği tüm bilgilere yalnız kendisi ulaşıp, değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kimlik numarası ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğinin kullanılıyor olmasından dolayı oyunu yayınlayan,denetleyen,pazarlayan ve/veya yazılımını yapan gerçek ve/veya tüzel kişi kesinlikle sorumlu değildir.

 16. Sponsor ve/veya organizatör ve/veya oyunu tasarlayan ve/veya oyunu yayınlayan ve/veya oyunla ilgili sorumlu olan gerçek ve/veya tüzel kişi ile temasa geçmek isteyen yarışmacı oyunun bize ulaşın bölümünü kullanmak suretiyle irtibata geçebilir.

 17. Oyunda kazandığınız en yüksek skor, puan tablosunun en üstünde gösterilmektedir.

 18. Oyun ile ilgili derecelendirme sistemi, katılımcıların kazandığı en yüksek puan ve skor süresine göre belirlenecektir. En yüksek puanı kazanıp dereceye giren katılımcılar belirtilen ödülleri almaya hak kazanacaktır. Puanların aynı olması dahilinde, oyunu diğer katılımcıdan daha erken sürede tamamlayan (skor süresi) göz önüne alınacaktır.